Kurs BLS ? instruktorski

Kurs BLS ? instruktorskiprc1

Pierwszy dzień: godz. 15.00-17.00. Drugi dzień: godz. 9.00-16.00.

Certyfikowany przez Polską Radę Resuscytacji. Warunkiem przystąpienia do kursu instruktorskiego jest ukończenie w tym samym dniu podstawowego kursu BLS.

Koszt: 200,00 złotych / 1 osoba.

Dzień drugi to Kurs Instruktorski (do kursu przystąpić może osoba, która ukończyła 18 lat). Poruszana tematyka na kursie to techniki nauczania osób dorosłych. Elementy prowadzenia wykładów, ćwiczeń, pokazów edukacyjnych oraz egzaminowania są przedstawiane na wykładach oraz podczas ćwiczeń praktycznych. Po dwóch dniach kursu podejmowana jest decyzja o osobach, które według standardów opracowanych przez ERC spełniają kryteria ?Instructor Trainer?. Osoby takie, po przeprowadzeniu co najmniej dwóch kursów pod okiem starszych instruktorów, zostają samodzielnymi instruktorami. Ilość osób na kursie - maksymalnie 30 osób (5 grup po 6 osób).

Ocena:

Odbywa się ona na podstawie formularzy wypełnionych podczas oceny ciągłej na kursie. Po pozytywnym ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje certyfikat Polskiej i Europejskiej Rady Resuscytacji ważny dwa lata. Po tym okresie należy odbyć kurs recertyfikacyjny.

Tematyka kursu będzie obejmować także naukę obsługi automatycznych defibrylatorów zewnętrznych (AED).

Organizujemy kursy w S.P. nr 1 w Nadarzynie. Posiadamy zaplecze noclegowe w Hotelu Baron. Organizujemy też kursy w dowolnym miejscu.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres fundacja@fundacjaprometeusz.pl.