Galeria foto 2023

 • Pierwsza pomoc na półkoloniach, 29.06.2023

  W czasie półkolonii organizowanych przez MKS Korona Góra Kalwaria w ramach działalności statutowej bezpłatnej zrealizowaliśmy warsztaty z pierwszej pomocy dla dzieci. Zapoznaliśmy uczestników z algorytmem zakrztuszeń, postępowaniem w przypadku ran, urazów i krwotoków oraz bezpiecznym podejściem do osoby nieprzytomnej.

  Więcej...
 • Bieg Kobiet, 24.06.2023

  Zabezpieczenie medyczne Irena Women's Run. Bieg na dystansie 5 km odbywał się tradycyjnie w Łazienkach Królewskich.

  Więcej...
 • Kostowiec, 15.04.2023

  W kwietniową sobotę w ramach działalności statutowej bezpłatnej zrealizowano szkolenie dla personelu Szkoły Podstawowej w Kostowcu. Kursanci utrwalali wiedzę z podstawowych zabiegów resuscytacyjnych, zastosowania AED, ćwiczyli pozycję boczną i algorytm zadławień.

  Więcej...
 • Szkolenie dla Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, 29.03.2023

  Prowadziliśmy kolejne szkolenie dla Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Kursanci nabywali wiedzę z podstawowych zabiegów resuscytacyjnych, zastosowania AED, postępowania z poszkodowanym w wypadku komunikacyjnym, zaopatrywania ran i urazów, ćwiczyli pozycję boczną i algorytm zadławień.

  Więcej...
 • Szkolenie dla Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, 23.03.2023

  Prowadziliśmy szkolenie dla najstarszej i najbardziej doświadczonej polskiej organizacji pozarządowej zajmującej się ochroną praw człowieka. Z racji działań Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka również w państwach Europy Wschodniej, Azji Centralnej i regionu Kaukazu kursanci nabywali wiedzę z podstawowych zabiegów resuscytacyjnych, zastosowania AED, postępowania z poszkodowanym w wypadku komunikacyjnym, zaopatrywania ran i urazów, ćwiczyli pozycję boczną i algorytm zadławień.

  Więcej...
 • Szkolenie dla Grupy ALSO, 17.03.2023

  Prowadziliśmy szkolenie dla firmy z branży ICT w Pruszkowie. Kursanci nabywali wiedzę z podstawowych zabiegów resuscytacyjnych, zastosowania AED, ćwiczyli pozycję boczną, algorytm zadławień, postępowanie z poszkodowanym w wypadku komunikacyjnym oraz zaopatrywanie ran i urazów. Małe grupy pozwoliły przekazać wiedzę efektywnie, kursanci każdy moduł mogli przećwiczyć praktycznie.

  Więcej...
 • 43. Półmaraton Wiązowski, 26.02.2023

  Temperatura w okolicach zera stopni Celsjusza i mocne podmuchy wiatru towarzyszyły zawodnikom w czasie Półmaratonu Wiązowskiego, który odbył się w niedzielę 26 lutego. Bieg na dystansie 21,097 km ukończyło prawie 2 tysiące zawodników, a do mety Wiązowskiej 5-tki dobiegło ponad 700 osób.

  Więcej...
 • Ślizgawka walentynkowa, 14.02.2023

  Wspólnie z Ośrodkiem Stegny AKTYWNA WARSZAWA organizowaliśmy wieczorną „Ślizgawkę walentynkową”. Celem Fundacji było zachęcenie do uprawiania aktywności fizycznej w sposób bezpieczny i przynoszący radość. Na uczestników wydarzenia czekały: specjalna oprawa muzyczna, pokaz pierwszej pomocy, poczta walentynkowa, gorąca czekolada oraz pokaz jazdy figurowej Aliny i Jerzyka Świniarskich.

  Więcej...