Muszla Praska 21.07.2014

Nad Parkiem Praskim i całą Warszawą w niedzielny poranek pojawiły się burzowe chmury. Bez względu na pogodę, porę roku dotrzyj do celu. Taka dewiza obowiązuje w ratownictwie. I nią kierowaliśmy się realizując program, który zaczął się punktualnie o godz. 12.00 - 20 lipca 2014. Pokaz cyrkowy w wykonaniu Kuby Olewińskiego i Maćka Borzy wypadł super.

muszla praska 1

muszla praska 2

Rodzice najmłodszych dzieci nie zawiedli. Bańki mydlane, skakanki, hula-hoop, zamek pneumatyczny, malowanie twarzy oraz hulajnogi to hit tych spotkań.

muszla praska 3

Fundacja Prometeusz zorganizowała szkolenie z p/pomocy w którym udział wzięły dzieci w ramach ?Lata w mieście?. Nasi najmłodsi uczestnicy zaprezentowali swoje umiejętności medyczne w trzech scenkach. Rośnie nam społeczeństwo proeuropejskie.

muszla praska 4

Żywiołowość na scenie, zumba w wykonaniu Justyny Kaim przyciągnęła tłumy na scenę.

muszla praska 5

Zespół Drink Milk zagrał muzykę country.

muszla praska 6

Na finał wystąpiła w strugach deszczu Ewa Kuklińska. Mimo feralnej pogody czekała na nią spora grupa fanów.

muszla praska 7

Konkurs filmowy w wykonaniu Filipa Borowskiego i piknik dobiegł końca, wybiła godz. 18.00.

Do zobaczenia w ostatnią niedzielę 17 sierpnia?

Jacek Szyzdek - Fundacja Prometeusz

www.fundacjaprometeusz.pl