V Praski Konkurs Szkół Podstawowych

Praskie Konkursy Szkół Podstawowych z Pomocy Przedmedycznej - "Pięć złotych minut" to program dla Ciebie, uczniu i dla Ciebie, nauczycielu. Nie wiesz, jak zachować się, będąc świadkiem zdarzenia, w którym są poszkodowani? Obawiasz się, że za mało wiesz i możesz komuś zaszkodzić? Weź udział w konkursie! Pomożemy Ci zdobyć potrzebną wiedzę i umiejętności oraz nauczyć się współdziałać z innymi. Będziesz mieć satysfakcję, zajmując ze swoją drużyną dobre miejsce w konkursie, ale co najważniejsze, będziesz ją mieć, ratując czyjeś życie.

KONKURS

SEMINARIUM

KURS BLS-AED

KURS URAZOWY

ZAWODY

 

mlody naglowek

10 przykazan

Zdjęcia

2014-01-27 16

masaz4oddech1przytomny2udroznij1

Sędzia Główny: Jacek Szyzdek Fundacja Prometeusz

Sędziowie:

  1. Krzysztof Putrzyński LO 76
  2. Weronika Łaciak LO 76
  3. Joanna Jakubiak LO 76
  4. Daria Świątkowska LO 76
  5. Kamila Płochocka LO 76
  6. Paulina Chaberska LO 76
  7. Adrianna Boguszewska LO 76
  8. Natalia Domasiak LO 76
  9. Magdalena Piotrowska LO 76
  10. Paulina Miksza LO 76
  11. Dorota Kosmyra SP 206
  12. Radosław Potrac SP 30
  13. Iwona Romańska SP 277
  14. Renata Biernacka SP 30
  15. Beata Muszyńska SP 258
  16. Wiesława Messaoud-Nacer SP 279
  17. Beata Folaron SP 246
  18. Jarosław Rymarski SP 30
  19. Wojciech Wydrzyński SP 30
  20. Olga Musiał SP 30 (rezerwowy)

Lista uczestników V Praskiego Konkursu
Szkół Podstawowych z Pomocy Przedmedycznej „Pięć złotych minut”

Drużyna nr 1 (SP 30)

Gabriela Gorzelak

Angelika Rosłonek

Aleksandra Trafisz

 

Drużyna nr 2 (SP 31)

Kacper Czarniak

Sandra Kurowska

Aleksander Sabala

Opiekun – Leszek Warda

 

Drużyna nr 3 (SP 31)

Hanna Pawlak

Grzegorz Swęd

Artur Sztandera

Rez. Wiktor Książek

Opiekun – Leszek Warda

 

Drużyna nr 4 (SP 42)

Marta Wyszomierska

Gabriela Siemiątkowska

Natalia Magdziarz

Opiekun – Kamil Dyczewski

 

Drużyna nr 5 (SP 42)

Gabriela Popowniak

Julianna Pietraszewska

Zuzanna Łopatecka

Opiekun – Kamil Dyczewski

 

Drużyna nr 6 (SP 50)

Maja Lizis

Wiktoria Deka

Aleksandra Zarzeczna

Opiekun – Anna Kozłowska

 

Drużyna nr 7 (SP 120)

Barbara Pluta

Amelia Krakowiak

Agata Kiczyńska

Opiekun – Małgorzata Idzikowska

 

Drużyna nr 8 (SP 109)

Maja Bednarska

Pola Bednarska

Antoni Loba

Opiekun – Justyna Kaźmierczak

 

Drużyna nr 9 (SP 127)

Magdalena Cudna

Bartosz Czerwiński

Aleksandra Gempka-Piotrowska

Rez. Filip Straszyński

Opiekun – Ewa Gruziel

 

Drużyna nr 10 (SP 138)

Julia Wiśniewska

Anna Kurek

Katarzyna Żurek

Opiekun – Agnieszka Omęcka

 

Drużyna nr 11 (SP 141)

Marta Konieczna

Gabriela Golc

Aleksandra Żółtowska

Opiekun – Danuta Gołaszewska-Żuraw

 

Drużyna nr 12 (SP 141)

Kinga Puka

Julia Ferreras

Anna Debińska

Opiekun – Danuta Gołaszewska-Żuraw

 

Drużyna nr 13 (SP 154)

Emilia Danaburska

Dagmara Wiśniewska

Julia Boman

Opiekun – Syliwia Adamiuk

 

Drużyna nr 14 (SP 189)

Szymon Olczak

Oliwia Cech

Marta Zagórska

Opiekun – Janusz Żmijewski

 

Drużyna nr 15 (SP 206)

Julia Nowocień

Maja Graczyk

Mateusz Kęska-Biedrzycki

Opiekun – Monika Wojciechowska

 

Drużyna nr 16 (SP 206)

Kacper Mikołajczyk

Adrianna Winiarczyk

Amelia Podwysocka

Opiekun – M. Jakubowicz

 

Drużyna nr 17 (SP 218)

Patrycja Andziak

Sanela Kosińska

Jakub Gawrysiak

Opiekun – Anna Kowalewska

 

Drużyna nr 18 (SP 246)

Emilia Sikora

Tomasz Gągałka

Maciej Depczyk

Opiekun – Magdalena Mościcka

 

Drużyna nr 19 (SP 257)

Adam Sadowski

Maciej Sadowski

Antoni Buchalski

Opiekun – Elżbieta Mogielnicka

 

Drużyna nr 20 (SP 257)

Blanka Bednarczyk

Antonina Buchalska

Kinga Wonchocka

Opiekun – Elżbieta Mogielnicka

 

Drużyna nr 21 (SP 258)

Zuzanna Dawidowska

Zuzanna Stasiak

Luiza Słapczyńska

Opiekun – Aldona Kaszuba

 

Drużyna nr 22 (SP 277)

Kacper Janik

Szymon Kraszewski

Kamil Szymański

Opiekun – Joanna Grzymała

 

Drużyna nr 23 (SP 277)

Katarzyna Baran

Laura Waśniewska

Szymon Matuszczak

Opiekun – Katarzyna Kutyk

 

Drużyna nr 24 (SP 279)

Maksymilian Szumigaj

Oliwia Żochowska

Martyna Marusa

Opiekun – Krystyna Pach

 

Drużyna nr 25 (SP 279)

Janek Twardowski

Franciszek Kopyś

Franciszek Peter

Opiekun – Magdalena Derda

 

Drużyna nr 26 (SP 314)

Gabriela Celińska

Bartosz Predota

Bartosz Mazur

Opiekun – Ewelina Kucharska

 

Drużyna nr 27 (SP 3 Marki)

Antonina Kępka

Andrzej Kępka

Kaja Kantowska

Opiekunowie – Jan Rosłon, Ewa Gębska

 

Drużyna nr 28 (SP 2 Sulejówek)

Oliwia Stępień

Alicja Wróbel

Albert Woszczyk

 

Drużyna nr 29 (SP 3 Zielonka)

Barbara Kalata

Konstancja Przybylska

Jan Skrzeczkowski

Opiekun – Ewa Biskupek-Pryt

 

Drużyna nr 30 (SP 3 Zielonka)

Julia Mikiel

Wiktoria Konofalska

Mikołaj Marciniak

Opiekun – Ewa Biskupek-Pryt

ZADANIE NR 1 – RESUSCYTACJA
Karta ocen

ZADANIE NR 2 – ZŁAMANIE PRZEDRAMIENIA
Karta ocen

ZADANIE NR 3 – OPARZENIE KOŃCZYNY GÓRNEJ
Karta ocen

ZADANIE NR 4 – POSZKODOWANY NIEPRZYTOMNY - ODDYCHAJĄCY (NIEURAZOWY)
Karta ocen

ZADANIE NR 5 – CIAŁO OBCE WBITE W DŁOŃ
Karta ocen

 

Artykuły

Wyniki

Miejsce Zespół
1 1
2 23
3 8
4 22
5 4
6 20
7 10
8 18
9 13
10 12

Aktualności