WIZYTY LEKARSKIE

Zamawiając u nas wizytę macie pewność, że przyjeżdża do Państwa wysoko wykwalifikowany specjalista w zakresie chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej i medycyny ratunkowej.

Lekarze wspierani są przez ratowników medycznych z wieloletnim doświadczeniem pracy przy pacjencie i / lub ratowników Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

Zespół dojedzie do Państwa tak szybko jak tylko będzie możliwe.

Działamy w Warszawie i okolicy w promieniu 20 km w godzinach 10:00 ? 21:00.

W trosce o dobro pacjenta nasz zespół na miejscu zajmie się kontrolą stanu zdrowia , wykona diagnostykę potrzebną w danej chwili i przeprowadzi niezbędne czynności w kierunku poprawy stanu zdrowia pacjenta. Po konsultacji z pacjentem lekarz może zlecić dalszą szerszą diagnostykę lub skierować do lekarza specjalisty. Wszystkie te czynności zostaną przeprowadzone w miłej i ciepłej atmosferze.

Nie straszne są nam schorzenia narządów wewnętrznych takich jak:

• układ oddechowy,
  • układ krwionośny,
  • układ pokarmowy,
  • choroby wirusowe oraz bakteryjne,
  • alergie i inne.

Przy pacjencie wykonamy oceny stanu zdrowia z wykorzystaniem najwyższej klasy sprzęcie, takim jak:

• kardiomonitor z funkcją monitorowania czynności życiowych (HR, SpO2, RR, EKG z funkcją tele - transmisji i opisu przez lekarza specjalisty kardiologa),
  • pomiar glukozy we krwi,
  • pomiar cholesterolu całkowitego i triglicerydów,
  • zmiany opatrunku,
  • cewnikowanie pęcherza moczowego lub wymiana cewnika,
  • podanie leków dożylnie, domięśniowo, wziewnie,
  • badanie moczu.

W PRZYPADKU PODEJRZENIA ZAKAŻENIA SARS-CoV-2 WIZYTA DOMOWA NIE ZOSTANIE ZREALIZOWANA.