III Praski Konkurs Szkół Podstawowych

logo

6 OD 7 06

KONKURS

SEMINARIUM

KURS BLS-AED

KURS URAZOWY 15.03.2014

 

mlody naglowek

Zdjęcia

1_DSC05192

masaz4oddech1przytomny2udroznij1

Składy drużyn w III Praskim Konkursie
Szkół Podstawowych z Pomocy Przedmedycznej - "Pięć złotych minut"

Drużyna nr 1 (SP 30)

Piotr Szczepański kl 6

Nikola Cackowska kl 6

Ayshat Vakhaeva kl 6

Opiekun: Urszula Borecka

 

Drużyna nr 2 (SP 42)

Oliwia Bieńkowska

Filip Ogorzałek

Jakub Kasprzak

Opiekun: Paweł Proniewicz

 

Drużyna nr 3 (SP 50)

Wiktoria Stańczuk kl 5

Alicja Gójska kl 5

Emilia Jedynak kl 4

Opiekun: Katarzyna Łyżwa

 

Drużyna nr 4 (SP 58)

Emilia Mietełka kl 5

Martyna Bojanowska kl 4

Justyna Rudnik kl 5

Opiekun: Anna Milewska

 

Drużyna nr 5 (SP 84)

Aleksandra Grzeszczak kl 6

Kinga Niżnik kl 6

Miłosz Borówka kl 6

Opiekun: Małgorzata Chmielewska-Nowak

 

Drużyna nr 6 (SP 109)

Agata Pątek kl 6

Julia Tyszkiewicz kl 6

Weronika Krakowiak kl 6

Opiekun: Justyna Kaźmierczak

 

Drużyna nr 7 (SP 110)

Sandra Wittich

Karolina Kajka

Olga Durjasz

Opiekun: Ewa Majnert

 

Drużyna nr 8 (SP 120)

Anna Osuch kl 5

Oliwier Troć kl 5

Karolina Woch kl 5

Opiekun: Małgorzata Idzikowska

 

Drużyna nr 9 (SP 124)

Tomasz Dawidziuk

Przemysław Piegat

Alicja Strzeszewska

Opiekun: Małgorzata Gawenda

 

Drużyna nr 10 (SP 127)

Maciej Ruciński

Kamila Jaszczyńska

Aleksandra Litwin

Magdalena Sikorska

Opiekun: Małgorzata Wiertlewska

 

Drużyna nr 11 (SP 138)

Kornelia Żelisko kl 6

Natalia Zalewska kl 6

Magdalena Łuczycka kl 6

Opiekun: Ewa Olszewska

 

Drużyna nr 12 (SP 140)

Pola Bińkowska

Ola Bilska

Zosia Sorwacka

Opiekun: Patrycja Łapeta

 

Drużyna nr 13 (SP 141)

Julia Rozwadowska kl 6

Wiktoria Ratajczak kl 6

Adrianna Ruszkiewicz kl 6

Matylda Majewska kl 6

Opiekun: Danuta Gołaszwska-Żuraw

 

Drużyna nr 14 (SP 143)

Julia Daszczyńska

Amelia Matusik

Konstancja Adach

Opiekun: Małgorzata Brzozowska

 

Drużyna nr 15 (SP 143)

Zuzanna Wiencek

Maja Szulc

Nina Zajączkowska

Opiekun: Magdalena Biegaj

 

Drużyna nr 16 (SP 154)

Alicja Piesik kl 6

Patrycja Kamińska kl 6

Aleksandra Grzelka kl 6

Opiekun: Anna Grzybowska

 

Drużyna nr 17 (SP 163)

Mikołaj Stolarczyk kl 4

Paulina Oleksiak kl 5

Oliwia Rycko kl 6

Opiekun: Żaneta Betlińska

 

Drużyna nr 18 (SP 189)

Michał Tomasik

Maja Znamierowska

Matylda Kaczkan

Opiekun: Jan Żmiejewski

 

Drużyna nr 19 (SP 189)

Marta Kruszewska

Kacper Dziubałko

Ryszard Czarkowski

Opiekun: Jan Żmijewski

 

Drużyna nr 20 (SP 206)

Bartłomiej Izdebski kl 5

Stanisław Loks kl 5

Mikołaj Rek kl 5

Opiekun: Monika Wojciechowska

 

Drużyna nr 21 (SP 246)

Emilia Sikora

Maciej Depczyk

Tomasz Gągała

Opiekun: Beata Folaron

 

Drużyna nr 22 (SP 257)

Paulina Jankowska

Barbara Nahorna

Jagoda Cisło

Pola Pawlikowska

Opiekun: Elżbieta Mogielnicka

 

Drużyna nr 23 (SP 258)

Jakub Modrzejewski

Krzysztof Budziak

Maria Kęciek

Opiekun: Anna Górecka

 

Drużyna nr 24 (SP 277)

Maria Tyszecka kl 6

Katarzyna Kołodziejczyk kl 6

Tomasz Mentecki kl 6

Opiekun: Iwona Romańczyk

 

Drużyna nr 25 (SP 279)

Jakub Mrozicki kl 6

Jakub Łabędzki kl 6

Mateusz Wasilewski kl 6

Opiekun: Iwona Skiba-Kołodziejczyk

 

Drużyna nr 26 (SP 285)

Gabriela Portka

Krzysztof Zwęgliński

Hubert Załuska

Opiekun: Marianna Zwęglińska

 

Drużyna nr 27 (SP 1 Marki)

Julia Mioduszewska kl 6

Mateusz Zawadzki kl 6

Judyta Madeyska kl 6

Opiekun: Sławomir Łagocki

 

Drużyna nr 28 (SP 3 Marki)

Martyna Bartosik kl 6

Kinga Torenc kl 6

Natalia Radomska kl 6

Opiekun: Jolanta Ślepowrońska

 

Drużyna nr 29 (SP 206)

Wiktoria Szek kl 6

Andrzej Kamiński kl 6

Kacper Tomczykowski kl 6

Opiekun: Monika Wojciechowska

 

Drużyna nr 30 (SP 5 Marki)

Ewelina Piórkowska kl 5

Karolina Denkiewicz kl 5

Martyna Tołwińska kl 5

Opiekun: Katarzyna Skłudzka

ZADANIE NR 1 – RESUSCYTACJA
Karta ocen.

ZADANIE NR 2 – SILNE KRWAWIENIE Z PRZEDRAMIENIA
Karta ocen.

ZADANIE NR 3 – OPARZENIE KOŃCZYNY GÓRNEJ
Karta ocen.

ZADANIE NR 4 – POSZKODOWANY NIEPRZYTOMNY - ODDYCHAJĄCY (NIEURAZOWY)
Karta ocen.

ZADANIE NR 5 – CIAŁO OBCE WBITE W DŁOŃ
Karta ocen.

 

Artykuły

Wyniki

Miejsce Zespół
1 1
2 24
3 29
4 6, 20
6 23
7 10
8 5, 13
10 11

Aktualności

  • Kurs urazowy 15.03.2014 uczy postępowania w stanach nagłych. Uczestnicy zapoznają się z profilaktyką zdrowych zachowań, postępowaniem z dzieckiem i noworodkiem, odmienności postępowania z pacjentem urazowym oraz tamowania krwotoków, unieruchamiania złamań, postępowania w wypadku samochodowym. Dedykowany dla osób po kursie BLS-AED. Czas trwania 4 godz. 30 min.
  • Życzenia Świąteczne i Noworoczne.
  • Audycja w radiu Złote Przeboje.