Muszla Praska 13.07.2014

W piękną, słoneczną niedzielę po raz drugi spotkaliśmy się z mieszkańcami Pragi-Północ na imprezie ?Żyj zdrowo i kolorowo?. Jak zawsze animacje dla małych dzieci cieszyły się dużym zainteresowaniem. Bańki mydlane, skakanki, hula-hoop, zamek pneumatyczny, malowanie twarzy oraz hulajnogi były non stop oblężone. Fundacja Prometeusz zorganizowała szkolenie z p/pomocy w którym udział wzięły dzieci w ramach ?Lata w mieście?. Zdobyli oni nominacje instruktorskie Polskiej Rady Resuscytacji. Jednocześnie na scenie amfiteatru odbywał się program artystyczny. Pokazy cyrkowe, występ Krystyny Goliasz i zespołu ?Orkiestry Dni Naszych? zgromadziły na scenie tłumy dzieci. Liczne konkursy przygotowane przez konferansjera Filipa Borowskiego przyciągały całe rodziny. Na finał wystąpiła Danuta Stankiewicz . Jej żywiołowy recital poruszył serca naszej publiczności. Na scenie i w jej okolicach tańczyły całe rodziny, seniorzy, dzieci.

Do zobaczenia w kolejną niedzielę 20 lipca.

Jacek Szyzdek - Fundacja Prometeusz
www.fundacjaprometeusz.pl